У Львові звели Високий замок – для королівської скарбниці і Низький, який став улюбленою резиденцією. Місто було настільки гарним, що іншого варіанту, як назвати його на честь старшого сина не було. Мабуть, з того часу у Львові і з'явилась унікальна королівська атмосфера.

Не встояв перед шармом Львова і Франц Йосип, імператор Австро-Угорщини. Навідувався він частенько: то відвідував Виставку крайову, то влаштовував гучні бали у Ратуші, або ж закладав першу цеглину в один з найромантичніших храмів міста. Львів’яни відповідали цісарю взаємністю. На його честь зводили тріумфальну арку, а вокзал прикрашали квітами.

Та й це далеко не весь перелік аристократичної знаті у місті Лева. У 1905 граф Потоцький запросив до свого палацу шаха Персії. Той приїхав з такою численною свитою – наложниць, масажистів і родичів, що довелось поселитись у готель. Шах пробув тут аж 16 днів, і жоден з них не минав без гучних бенкетів.

Імперії розпадаються, королівства перетворюються на республіки, але особливий королівський дух Львова зберігається. У затишних вуличках і людних ресторанах. Відчути смак королівських гулянь старого Львова можна у "Королівській пивоварні".