Як розповіла психолог Катерина Мельникова для ГолосUA, задоволення від викиду адреналіну приблизно однаково як під час стрибка з парашутом

"Людина добровільно впадає в нього, щоб зняти напругу або позбутися від сумних думок. Як правило, зірвавши злість, він відчуває себе прекрасно, тоді як його жертви зовсім розчавлені", – зазначає фахівець.

Читайте також: Чому депресія настільки небезпечна і як її подолати

За словами психолога, найкраще з такими людьми зовсім не зв'язуватися, однак, якщо у вашому оточенні є "адреналіновий наркоман", то необхідно знати, як боротися з його нападами гніву.

По-перше, не варто реагувати на гнів такою ж реакцією, оскільки це тільки спровокує вашого співрозмовника продовжувати скандал, рекомендує Мельникова.

Тому зробіть глибокий вдих і порахуйте до десяти, а після цього продовжите розмову спокійним і впевненим тоном,
– каже експерт.

Також під час спілкування з агресором не можна виправдовуватися і сперечатися.

"Добре працює визнання правоти кривдника. Це може звучати так: "Я розумію, що ти відчуваєш, я б теж був роздратований", – додає психолог.

Також фахівець наголошує, якщо ваш співрозмовник ніяк не реагує на прохання бути менш агресивним, то варто або звертатися до експерта, або розлучатися з цією людиною назавжди.

"Оскільки ймовірність того, що він змінитися самостійно дуже низька, а шанс на те, що ваше здоров'я постраждає – дуже високий", – зазначила Мельникова.