Родзинкою ж дійства стала боротьба за парний Кубок Європи зі стронгмену. Головним суддею змагань став володар титулу найсильніша людину світу 2004 року Василь Вірастюк.

"Команда представлена двома спортсменами. Всі вправи, які виконуються — виконуються парно. Або ж сумується результат команд", — розповів головний суддя змагань Василь Вірастюк.

Парно спортсмени змагались у 5 видовищних категоріях. Почали із естафети. Один спортсмен мав пронести 20 метрів коромисла вагою 400 кілограмів, а інший перекатувати гігантське 360-кілограмове колесо.

Далі піднімали колоду вагою 240 кілограмів і носили 150-кілограмові валізи.

Одним із фаворитів змагань у категорії 95 кілограмів називали ужгородця Олексія Мальцева. Спортсмен вже є віце-чемпіоном Європи. Не все йому вдалось цього разу виконати на максимум, але результатом задоволений.

Дуже велику кількість тонн ми перекидуємо за змагання. Але ми сильні хлопці, ми зможемо,
— висловлював впевненість учасник змагань Олексій Мальцев.

І таки змогли. За результатами змагань парного Кубку Європи зі стронгмену команда України посіла перше місце. Другими стали серби, а третіми — угорські силачі.