Але у друзів, які приїзджали з інших міст, складалось стійке враження, що ЖКГ у Полтаві не існує. У тумані місто взагалі нагадувало якийсь недобюджетний кіберпанк.
Крім негативу і зради (ми платимо податки – прибирайте!) сніг дає владі плюси – дороги на короткий час стають рівнішими, і на шальках "прокльонів народу" трохи вирівнюється баланс. А коли лід тане, відбуваєтсья інверсія проблем, так рухається кругообіг проблем ЖКГ у природі. Випливає риторичне питання – як контролювати наші податки, які за документами покривають благоустрій міст?
Комунальники чепурять Полтаву до приїзду президента / Фото автора
Читайте також: Небезпеки для України 2019-2020 років та як з ними боротись
Але сталось диво. На ранок одного дня центр Полтави був переповнений від прибиральників та прибиральниць, кількість яких на один квадратний метр зашкалювала. Вони обсесивно-компульсивно прибирали одна за одною вже прибрані ділянки і шипіли на тих хто намагався пройти по вже прибраній доріжці.
Щоправда в інших частинах міста, спальних та постпромислових районах цих прибиральників відшукати було так само важко, як і у будь який інший день до цього. Прибирання до приїзду президента, в радіусі одного кілометра, перекидання десанту усіх комунальників з кожного куточка Полтави, а потім звезення на це місце бюджетників з близьких і далеких сіл – така ж радянська спадщина, як поширена відсутність критичного мислення та самоповаги у наших людей.
Щоправда в даному випадку, вона має для нас великий плюс, як сніг для комунальників на дорогах. Якщо возити президента по усіх районах і містах щодня – усі вулички будуть чисті, як локації перед приїздом високопосадовців. Але для регулярності мабуть доведеться виділяти бюджет на клонування президента у кожне місто України.
Читайте також: Ігри корупціонерів, або Конкурс на найбезглуздішу інвестицію