Пряма трансляція на
Останні випуски

Як звучить закінчення Першої світової війни: музиканти відновили графічний запис

Як звучить закінчення Першої світової війни
Як звучить закінчення Першої світової війни / www.theguardian.com

Музиканти Девід і Пітер Бревіс з Великобританії відновили останні миті Першої світової війни, коли замовкли гармати і було оголошено про перемир'я.

Про це повідомили на сайті The Guardian.

Читайте також: Перша світова: забута війна української історії

Брати Бревіс на основі документу "Кінець війни", що зображає точну хвилину припинення військових дій, відтворили останні звуки Першої світової війни. Завдяки сучасним технологіям фотографічні записи звуку вдалося перетворити в аудіозапис. Музиканти зазначили, що слухачі зможуть відчути вібрацію снарядів, що затихають.

Знімок звукових коливань
Знімок звукових коливань "Кінець війни"

Ця світлина з Імперського військового музею показує точну хвилину припинення військових дій. Раніше такі знімки робили для визначення координат ворожої артилерії і використовували, як один з методів звукової розвідки. За лінією фронту розміщувалися шість мікрофонів, кожен з яких був підключений до тонкого дроту. Дріт починав рухатися, коли мікрофон вловлював звук, і відкидав тінь на фотоплівку.

Свій проект брати Бревіс присвятили до сторіччя з дня закінчення Першої світової війни, а в січні проведуть два перформанси, заснованих на їх інтерпретації артефакту.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі