Військові Збройних Сил не дають окупантам вийти на адміністративний кордон Донецької області та активно готуються до можливого повторного наступу окупантів з території Білорусі. Власне, віцемаршал авіації у відставці Шон Белл вважає, що Путін може спробувати знову захопити Київ та не зупиниться перед тим, аби взяти під контроль усю Донеччину.

Читайте також Кожна п'ята компанія на межі банкрутства: у Кремлі не здатні зупинити економічний колапс

Ілюзорні цілі російського диктатора

Як зазначив Белл, Кремлю вкрай важливо також забезпечити функціонування для кремлівського режиму на території окупованого Криму. Водночас Путін, ймовірно, перекидатиме військових в Луганську область, де українським військовим вдалось досягти певних успіхів, взявши під вогневий контроль трасу Кремінна – Сватове.

Путін також намагатиметься зміцнити переважно окупований регіон Запоріжжя, аби уникнути українського прориву. Окрім того, росіяни можуть загрожувати столиці України Києву, ймовірно, з Білорусі,
– пишуть у виданні Sky News.

Власне, "головним фокусом" у цій війні все ще залишатиметься Бахмут на Сході нашої держави. І українська сторона, на переконання військового, робитиме усе, аби "вигнати кожного росіянина з української землі".

Що відбувається на фронті: актуальне

  • Російські окупанти продовжують обстрілювати українські міста зі всього спектру озброєння, наражаючи на небезпеку життя мирних громадян. Відомо, що лише за минулу добу авіація Сил оборони завдала 8 ударів по районах скупчення живої сили, зброї та техніки ворога. Також один удар зафіксували по позиції ЗРК російських загарбників.
  • Кремль знову змінює тактику на Бахмутському напрямку після місяців невдалих спроб захопити місто та вийти на адмінкордони Донеччини. Власне, військовий експерт Олексій Гетьман переконаний, що найманців ПВК "Вагнер" у цьому регіоні вороже командування може замінити на військових регулярних сил Росії.
  • Водночас у міноборони США зазначили, що Путін за будь-яку ціну готовий взяти Бахмут в оточення, тому кидає на штурм міста десятки тисяч мобілізованих.