Адже тоді в ніч на 27 лютого 2014 року так звані "зелені чоловічки" захопили приміщення Верховної Ради та Ради Міністрів Криму. Там з'явився російський триколор та почалась окупація півострова.

Дивіться також Україна матиме подальший успіх, – розвідка Британії проаналізувала ураження "Циклона" в Криму

Що відомо про причини окупації Криму

Президент України відповів на питання Адиль Турдукулова з Киргизстану. Журналіст зауважив, що всі країни Центральної Азії перебувають під ковпаком російських федеральних каналів. Водночас багато людей в Україні повторюють, що Крим у 2014 році стався через російську пропаганду. Адиль Турдукулова уточнив, чи Володимир Зеленський погоджується з цією думкою.

Мільйон відсотків,
– відповів український лідер.

За його словами, варто закривати пропагандистські російські канали. Хоча боротись проти російських пропагандистських продуктів важко.

Зеленський пояснив, що в нас працює телеграм, а росіяни в нього вкладають мільярди, там просто величезна кількість каналів.

"Мало того, вони примудрилися робити навіть багато каналів українською мовою, з цими грошима воювати дуже складно", – зауважив Зеленський.

Росія заявила про "зміни кордонів"у Балтійському морі: коротко

  • Росія вдалась до чергової провокації проти країн НАТО. Зокрема, росіяни заявили "зміну" морських кордонів з Литвою та Фінляндією у Балтійському морі.
  • Російське міноборони написало про намір оголосити частину акваторії Фінської затоки своїми "внутрішніми морськими водами", проте згодом видалило це повідомлення.
  • Військовий оглядач Давид Шарп заявив, що Росія не готова до конфлікту та не хоче його, проте прагне зменшити допомогу Україні від союзників.
  • Окрім того, ворожі прикордонники 23 травня познімали буї, встановлені на естонській половині річки Нарва. Через інцидент тимчасового повіреного у справах Росії Ленара Салімулліна викликали в МЗС Естонії.
  • Джерела 24 Каналу в Євросоюзі пояснили, що у такий спосіб Кремль намагається перевірити терпіння Заходу.
  • Речник Держдепу США Метью Міллер заявив, що Росія має пояснити свої дії.