ЗСУ продовжують проводити успішний і ефективний контрнаступ на Харківському напрямку. Поки ворог очікував активності лише на Півдні, нашим військовим вдалося вибити його на Харківщині.

Читайте також ЗСУ знищили поромну переправу росіян біля Нової Каховки, загалом на Півдні – понад 250 влучань

Просунулися на 50 кілометрів за 3 дні

Як зазначають у Генштабі, досягнути успіхів вдалося завдяки вмілим, а також злагодженим діям українських військових. Допомагали їм звільняти територію від ворога також місцеві мешканці. І саме завдяки цій співпраці нашим захисникам вдалося усього за 3 дні просунутися майже на 50 кілометрів.

Зеленський підтвердив звільнення Балаклії

Зауважимо, що напередодні з'явилася інформація про те, що ЗСУ звільнили з-під окупації Балаклію. Невдовзі її підтвердив президент. Володимир Зеленський виклав відео, яке є чітким доказом того, що ворога вдалося вибити з міста, яке упродовж пів року жило у страху. Тож тепер над ним майорить український стяг.

Все на своїх місцях. Прапор України у вільному українському місті під вільним українським небом,
– сказав він.

Зеленський офіційно підтвердив, що Балаклію звільнили: дивіться відео

Зеленський також висловив подяку захисникам України. Крім того, він зазначив, що пишається нашими воїнами.

Також у мережу виклали надзвичайно зворушливий ролик. На ньому можна побачити, як українських військових зустрічають мешканці звільненої Балаклії. Вони не приховують емоцій, плачуть й обіймають захисників України.

Як мешканці Балаклії зустрічали ЗСУ під час звільнення: дивіться відео

  • Звільнення території України від ворога продовжується. Вибити окупантів вдалося також з села Озерне, що на Донеччині.
  • Що стосується Харківщини, то там також позбулися ворогів у Байраку. Крім того, ЗСУ планують взяти під свій контроль Шевченкове, а також продовжити наступальні дії на Куп'янську.
  • Напередодні у Генштабі повідомили, що звільнити з-під окупації вдалося понад 20 населених пунктів. Що стосується площі повернених територій, то вона складає 700 квадратних кілометрів.

Варте уваги – Подоляк заявив, що звільнення Луганська та Донецька – питання принципу: дивіться відео