За даними дитячого фонду ООН, напередодні в Секторі Гази вбили 8 палестинських дітей: наймолодшому 4 роки, найстаршому – 15.

Важливо Ізраїль обстріляв багатоповерхівку в Секторі Гази: там були офіси світових ЗМІ – відео

Зауважимо, що палестинсько-ізраїльський конфлікт загострився 10 травня. Відтоді, тобто за 5 днів, померли 40 палестинських дітей. Натомість Ізраїль повідомив про загибель ще 2 неповнолітніх.

Раніше міністерство охорони здоров'я Палестини заявило, що внаслідок конфлікту з Ізраїлем постраждали майже 500 осіб, а життя понад 80 – обірвалося. Всіх убитих і поранених у звіті міністерства охорони здоров'я у Секторі Гази називають "мирними жителями" або "цивільними особами".

Варто додати, що ізраїльська сторона також зазнала втрат. Станом на 12 травня кількість жертв зросла до 5 осіб, ще понад 200 отримали поранення.

Актуально Внаслідок ракетних обстрілів в Ізраїлі загинув 6-річний хлопчик

Конфлікт між Ізраїлем та Палестиною

  • Ракетні удари між Ізраїлем та палестинським Сектором Гази продовжуються з 10 травня. Ізраїль стверджує, що палестинські угрупування випустили в його сторону понад 1 600 ракет.
  • Ізраїль відповідає бомбардуванням місць, що належать палестинським збройним формуванням, а також по військових об'єктів та відділків поліції.