Про це 24 каналу розповів секретар РНБО України Олексій Данілов. За його словами, керівництво Білорусі та їхні діти перебувають у заручниках країни-агресорки.

До речі "ЗСУ в стані готовності": у Міноборони оцінили загрози на кордоні з Білоруссю

Росія є підступною країною й може вдатися до будь-яких дій

Це дуже складна ситуація, але в Росії все тріщить по швах,
– повідомив Данілов.

Він зазначив, якщо звернути увагу на зустрічі Організація договору про колективну безпеку (ОДКБ), то можна побачити, що навіть там з росіянами ніхто навіть на відстані 2 – 3 метрів фотографуватися не хоче. Крім того, станом на сьогодні є окремі позиції лідерів Казахстану, Вірменії та Білорусі.

"Сьогодні ми дуже турбуємося за життя керівників цих країн, тому що підступна Росія може зробити все від неї залежне, щоб змінити вектори та певні процеси у світі. Тож може вдатися до будь-яких дій", – підкреслив секретар РНБО України.

Росія є країною-терористкою, тому здатна піти на будь-які цинічні кроки. Самостійна позиція цих країн може дорого коштувати їхнім очільникам.

Данілов прокоментував можливість наступу з Білорусі: дивіться відео

Загроза з боку Білорусі: актуальна інформація

  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заговорив про переговори України та Росії. Він вважає, що подальший спротив загрожуватиме нашій країні повним знищенням.
  • Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк відповів на цинічну заяву самопроголошеного лідера Білорусі. На його думку, Лукашенку краще б мовчати, адже після того, як Білорусь надала свою територію окупантам, вона також юридично відповідатиме.
  • Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов повідомив, що близько 10 – 15 тисяч силовиків Білорусі готові взяти участь у так званій "спецоперації" Росії. Долучитися до росіян в пакетах білорусів мотивує грошове забезпечення.
  • Збройні Сили України звернулись до Білорусі. Наші військові записали спеціальне звернення в якому попередили білорусів про російські провокації та спроби країни-агресорки втягнути їхню державу у війну проти України.