Росіяни зв'язували руки жертвам і намотували на обличчя тканину

Місце поховання виявили 29-го квітня у лісі поряд із селом Мироцьке. Правоохоронці знайшли яму з тілами трьох чоловіків, яких вбили російські солдати.

Це важливо Тепер люди хочуть їх вбити, – Зеленський про зміну ставлення українців до перемовин з росіянами

У поліції розповіли про звірства, які росіяни вчиняли над мирними українцям. Зокрема, війська агресора прострілювали людям кінцівки та інші частини тіла. Після цього вони скидали тіла в яму та засипали її, щоб приховати воєнні злочини.

Жертв катували тривалий період часу, на кінцівках знайдено кульові поранення. На останок кожному із чоловіків стріляли у вухо. Це чергове масове поховання, яке зробили окупанти на території Бучанського району, того багатостраждального району, де вбили і закатували вже більше тисячі громадян,
– заявив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Повідомляється, що росіяни зв'язували руки жертвам і намотували на обличчя тканину. У деяких чоловіків в роті знаходився кляп.

У поліції додали, що на території Київщини вже оглянуто 1 202 тіла цивільних громадян, які були вбиті росіянами.

Звірства росіян на Київщині

  • Частина територій Київської області, зокрема Гостомель, Ірпінь, Буча, Бородянка, перебували майже місяць під окупацією російських військових.
  • Росіяни жорстоко знущалися та вбивали українців, які не змогли евакуюватися у безпечні місця. Вони ґвалтували, били людей та грабували.
  • Естонія, Латвія та Канада вже визнали звірства російських військових – геноцидом українців. На місцях звірств окупантів вже побували провідні політики.

До теми – Буча – свідок звірств російських загарбників: дивіться відео