Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що з 1 жовтня на Херсонському напрямку просування наших військ в глибину оборони противника складає до 36,5 кілометрів.

Зверніть увагу Росія хоче зробити з Херсона "місто смерті": мінують все та готують артилерію для руйнації

ЗСУ звільнили 41 населений пункт

За словами Залужного, загальна площа відвойованої території сягає до 1381 квадратних кілометрів. Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що відновлено контроль над 41 населеним пунктом.

Крім того, він повідомив про нові успіхи наших воїнів. Протягом минулої доби на напрямку Петропавлівка – Новорайськ підрозділи Сил оборони просунулись на 7 кілометрів, взяли під контроль 6 населених пунктів і повернули Україні до 107 квадратних кілометрів території.

Повідомляється, що на напрямку Первомайське – Херсон ЗСУ теж просунулись на 7 кілометрів, взявши під контроль 6 населених пунктів. Площа звільненої землі складає 157 квадратних кілометрів.

Залужний наголосив, що за кожним так званим "жестом доброї волі" Росії стоять колосальні зусилля наших військ. Він підкреслив, що "це результат наших активних дій".

Безпосередньо на Херсонському напрямку Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тим самим не залишили ворогу іншого виходу, ніж вдатися до втечі,
– сказав Залужний.

Щодо відходу окупантів з Херсону, то головнокомандувач зазначив, що наразі не може підтвердити або спростувати інформацію.

Росія заявила про відведення війська з Херсона: що відомо

Зверніть увагу – Росія мінує Херсон: дивіться відео