Колишній півзахисник “Сток Сіті” Демар Філліпс на 66-й з гострого кута поцілив під дальню стійку. На 79-й хавбек оформив дубль - форвард “Нью-Йорк Ред Буллз” Дейн Річардз розібрався із гватемальськими оборонцями і виклав м’яча на Філліпса - 2:0.

Скласти компанію Ямайці у чвертьфіналі серед збірних у групі B - найбільше шансів у Гондурасу. “Лос Катарчос” живого місця не залишили на “Гренаді”. У воротах Лоїсона футболісти з Гондурасу залишили аж 7 автографів - три із них на рахунку Костлі, і два у Бенгтсона.

Останнього так полюбила фортуна, що навіть лежачий захисник перед лінією воріт не міг завадити м’ячу побувати у сітці. Що цікаво, саме “Гренада” відкрила рахунок - після чого пропустила 7 м’ячів. 7:1. Гондурасу достатньо нічиєї із Ямайкою, аби забезпечити собі місце у чвертьфіналі, незалежно від інших результатів.