Абдалла ІІ подякував Зеленському за підтримку та заявив, що готовий до розвитку відносин між Україною та Йорданією. Водночас король підтримав прагнення української держави до забезпечення миру на Донбасі.

Читайте також Зеленський висловив підтримку королю Йорданії

Про що говорили лідери країн

Зеленський та Абдалла ІІ обговорили поглиблення взаємодії обох країн у торговельно-економічній сфері. За словами Зеленського, Україна готова забезпечити продовольчу безпеку Йорданії.

Готові розглянути можливість використання саме Йорданії для експорту вітчизняних товарів,
– наголосив Володимир Зеленський.

До теми Гра престолів у Йорданії: як монархія пережила спробу перевороту

Ще однією темою розмови лідерів країн стала протидія пандемії COVID-19 та боротьба з її наслідками. Президент України зауважив, що це потребує злагоджених зусиль усіх держав світу.

"Між Україною та Йорданією – активний діалог і пошук нових форм взаємодії", – зазначив глава держави.

Також Зеленський привітав Абдаллу ІІ з початком священного для всіх мусульман місяця Рамадану та запросив на святкування 30-річчя Незалежності України.

Спроба перевороту в Йорданії: коротко

  • Влада Йорданії на початку квітня 2021 року начебто викрила спробу державного перевороту в країні. Зокрема, проти короля Абдалли II готували змову.
  • У результаті під варту взяли понад 20 осіб. Через такі події в країні також обмежили пересування сина екскороля Хусейна принца Хамзи бін Хусейна.
  • МЗС Йорданії заявило, що наслідний принц готував держпереворот у змові з іншими державами.
  • Король Йорданії Абдалла ІІ та колишній кронпринц Хамза бен Хусейн 11 квітня з'явились разом на публіці.