Потужна промова глави держави не залишила нікого байдужим, передає 24 Канал. Тож у мережі відразу кілька парламентарів вирішили відреагувати на виступ Зеленського.

Читайте також Ввечері Зеленський зустрінеться з Макроном і Шольцом у Парижі, – ЗМІ

Президент України надихає

Міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі зазначив, що слова Володимира Зеленського – "потужні". Він також додав, що Велика Британія продовжить підтримувати Україну. І робитиме це доти, поки наша держава не виграє війну, розв'язану Росією.

Тіньовий міністр закордонних справ Девід Леммі наголосив, що звернення Володимира Зеленського до парламенту було надихаючим.

Він – втілення хоробрості, гідності та відваги українського народу. Уся Палата представників і вся Велика Британія об'єднані проти кривавої та незаконної війни Путіна. Україна має перемогти,
– підкреслив він.

Ліберал-демократка Сара Олні також відреагувала на виступ глави держави перед парламентарями. Вона підкреслила, що для неї було честю почути промову Зеленського цього дня. Вона також подякувала президенту України за його виступ.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з основними тезами Володимира Зеленського, озвученими перед парламентарями Великої Британії. Під час свого виступу він не лише подякував союзникам, а й попрохав їх продовжити надавати нам військову допомогу, зокрема передати літаки.

Про літаки говоритиме і з королем Чарльзом

Зауважимо, що під час свого візиту до Великої Британії Володимир Зеленський уперше зустрівся з королем Чарльзом ІІІ. Перед цим він зазначав, що це буде особливий момент. Глава держави навіть зауважив, які слова скаже Чарльзу: "У Британії король – пілот ВПС, а в Україні сьогодні кожен пілот ВПС – король".

Коротко про візит Зеленського

  • Зауважимо, що інформація про візит Зеленського до Великої Британії з'явилася зранку 8 лютого. Про це розповідали іноземні ЗМІ. У той самий час українська сторона нічого не коментувала.
  • Згодом стало відомо, що Зеленського зустрів прем'єр-міністр Ріші Сунак. Крім того, у планах глави держави була зустріч з військовими України, які наразі опановують техніку у Великій Британії.
  • Нагадаємо, що це перший візит Володимира Зеленського до Великої Британії від початку повномасштабного вторгнення. Також це його друга поїздка за кордон відтоді. Перша була у США.