Зеленський наголосив, що нормандський формат зосереджений лише на врегулюванні ситуації на Донбасі. Водночас необхідно працювати також над поверненням окупованого Криму та розв'язанням питання "Північного потоку-2".

Зауважте Кравчук впевнений, що зустріч Байдена і Путіна вплине на ТКГ і нормандський формат

"Там (у нормандському форматі – 24 канал) не мовиться ні про Крим, ні про трубу, ні про гарантії безпеки. Нормандський формат і його теми у такому випадку стали б частиною цієї конструкції,
– наголосив український лідер.

Нормандський формат: останні новини

  • Останнє засідання політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки" відбулося 26 травня. В Офісі Президента розповіли, що під час зустрічі відбувся дуже жорсткий обмін думками.
  • Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Росія робить усе можливе, аби "загальмувати, зупинити, заблокувати ухвалення конкретного рішення".
  • Глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба зауважив: українська сторона намагається "зібрати" нормандський формат на рівні міністрів. Однак очільник МЗС Росії Сергій Лавров є "достатньо професійним дипломатом, щоб дуже вишукано та красиво уникати цієї зустрічі".
  • Ще у квітні 2021 року Зеленський заявив, що до нормандського формату мають доєднатися США, Британія і Канада.