Спершу Макрон розмовлятиме із Зеленським, після цього відбудеться зустріч із Порошенком, пише видання Le Monde.

Читайте також: Зеленський і Макрон зустрілися у Франції: фото та відео

Про запланований візит повідомляли у штабі чинного президента, а тепер дати підтвердили у Єлисейському палаці. При цьому там не уточнюють, чи перетнуться обоє кандидатів на території французького президента.

Прийом кандидатів відрізнятиметься. Зустріч із Володимиром Зеленським розпочнеться о 15:00 і відбудеться у достатньо неформальній атмосфері. Натомість Петра Порошенка Макрон прийме за участі Республіканської гвардії.

У Єлисейському палаці стверджують – ці переговори не винятковими, хоча і відбудуться за 9 днів до другого туру президентських виборів в Україні.

Мета зустрічей полягає в тому, щоб нагадати про прихильність Франції Україні, а також її готовність бачити, як Україна рухається вперед,
– заявили у президента Франції.

Окрім того, у Єлисейському палаці також нагадують, що Париж разом із Берліном є учасником "нормандського формату" з врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Ми нагадаємо, в унісон з Берліном, що Україна також повинна докладати зусиль", – зазначили в Єлисейському палаці.

Читайте також: Порошенко зустрівся з Макроном у Франції: фото, відео

Коли відбудеться другий тур виборів президента?21 квітня (неділя). Голосування триватиме з 8:00 до 20:00. Лідерами першого туру виборів стали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Тож у другому турі українці саме між ними обиратимуть президента. За кілька днів до голосування (ймовірно, 19 квітня) кандидати у президенти планують провести дебати, які мали б дати українцям відповіді на низку запитань.

Для голосування у другому турі виборів треба взяти із собою паспорт та довідку про тимчасову зміну місця голосування (якщо не плануєте голосувати за місцем прописки). Оголосити ім’я нового президента України ЦВК повинна до 1 травня.Результати першого туру виборів