Про це Зеленський сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Читайте також: Хто відвідує офіс Коломойського перед виборами і до чого тут Зеленський: шокуюче розслідування

Я виходжу з бізнесу. Я виходжу зі студії "Квартал 95". Я не буду виходити п'ять років, як хтось з якоїсь фабрики. Тобто я перестаю бути комусь партнером,
– заявив Зеленський.

Крім всього Володимир Зеленський нарешті представив свою команду, з якою іде на президентські вибори 2019 року. Усіх своїх фахівців Зеленський назвав "волонтерами" у політиці та зазначив – "портфелі роздавати не збирається".

Оголошувати команду кандидат у президенти прийшов саме на телеканал "1+1" і принагідно пояснив, чому уникав спілкування із журналістами з інших телеканалів та видань. Зеленський пояснив, що такою була "їхня стратегія", бо "на ток-шоу стара влада собачиться". Натомість його команда спілкується і буде спілкуватися із суспільством за допомогою відео.

Що відомо про похід Зеленського у президенти?31 грудня за мить до Нового року на телеканалі "1+1" замість виступу Президента України Петра Порошенка показали вітальне слово лідера "Кварталу 95" Володимира Зеленського. Під час своєї промови він, зокрема, заявив, що офіційно йде у Президенти України, а наступного дня вже розпочав відкриту президентську кампанію.

21 січня партія Зеленського "Слуга народу" офіційно його висунула кандидатом у президенти. 25 січня шоумен подав документи задля участі у виборах до ЦВК. За підсумками першого туру виборів, який відбувся 31 березня, він посів першу сходинку з понад 30%, обігнавши свого найближчого переслідувача Порошенка майже на 15%. За словами Зеленського, якщо його похід у президенти буде провальним, то він повернеться у розважальний бізнес.

Свіжі рейтинги кандидатів у президенти
Свіжі рейтинги кандидатів у президенти