Українки прагнули реваншу, адже перший матч між цими суперницями у Львові закінчився неочікуваною нічиєю 1:1, коли хорватки ввесь другий тайм грали у меншості, але зрівняли рахунок вже у доданий арбітром час.

Цього разу матч відбувся повністю під контролем "синьо-жовтих". А забити вдалося всередині першого тайму. Після навісу Ольги Басанської м’яч у власні ворота зрізала Матеа Бошняк.

А незадовго до перерви українки забили ще два голи у ворота Доріс Бачич. Двічі відзначилася Тетяна Козиренко, а асистувала їй у цих моментах Ольга Овдійчук. Перший раз вона точно подала на голову Тетяні, яка не схибила з лінії воротарського майданчика. Другий раз Овдійчук віддала розрізний пас на Козиренко, яка сам на сам переграла воротаря.

У другому таймі команди голів не забивали. Відтак українки здобули переконливу перемогу.

Завдяки цьому українки піднялися на другу сходинку турнірної таблиці. Правда їх активі три матчі, у той час як в збірної Данії – дві ігри та шість очок. Саме з датчанками збірна України проведе свій наступний поєдинок 9 квітня на виїзді.

Хорватія – Україна 0:3

Голи: Бошняк, 25, (авт), Козиренко, 41, 45+3.