Про це повідомив представник комісії Сполучених Штатів з міжнародної релігійної свободи Тоні Перкінс у своєму Twitter.

Читайте також: "Буде суворе покарання": Трамп прокоментував зникнення саудівського журналіста

Тільки що сіли на базі Ендрюс з пастором Брансоном і його дружиною Норін,
– написав Перкінс.

Він зазначив, що подружжя зраділо своєму поверненню додому. Також Перкінс наголосив, що бути американцем за чинної адміністрації США "дещо означає".

Раніше 24 Канал повідомляв, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп запланував зустріч 13 жовтня в Овальному кабінеті Білого дому з американським пастором Ендрю Брансоном.

Нагадаємо, що через переслідування американського паспорта президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спершу пригрозив санкціями Туреччині, якщо та не звільнить Брансона.

Згодом, 10 серпня, у своєму Twitter лідер США повідомив, що прийняв рішення вдвічі підвищити тарифи на турецькі сталь та алюміній через погіршення відносин з Анкарою.

У відповідь 15 серпня Туреччина оголосила про підняття мит на товари з США. Під удар потрапили американські легкові автомобілі, алкоголь та тютюн.

Наступним кроком адміністрації Дональда Трампа було відхилення спроби Туреччини обміняти звільнення американського пастора Ендрю Брансона на послаблення великих штрафів для великого турецького банку Halkbank.

12 жовтня у турецькому місті Ізмір відбулося судове засідання після якого було звільнено американського пастора Ендрю Брансона.

Чому ув'язнили Ендрю Брансона?Американський пастор перебував у турецькій в'язниці із жовтня 2016 року. До того чоловік працював у Туреччині 20 років. Його затримали у зв'язку із підозрою в тероризмі та шпигунстві. Турецька влада звинуватила пастора у пособництві організаціям, які нібито організували невдалий військовий переворот в Анкарі у липні 2016 року. Сам пастор усі звинувачення відкидає. 25 липня 2018 року його перевели під домашній арешт.