Про це інформує CBS News.

Читайте також: Саудівський журналіст записав своє вбивство на Apple Watch, – турецькі ЗМІ

Зазначається, що очільник Білого дому припустив, що за зникненням журналіста The Washington Post Джамала Хашоггі може стояти Саудівська Аравія і, якщо це виявиться правдою, країну чекає "суворе покарання".

За словами Трампа, він "дуже засмутиться і розізлиться", якщо виявиться, що журналіста Хашоггі вбили на території консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

Ми плануємо з’ясувати це, буде розслідування... І буде суворе покарання,
– наголосив Дональд Трамп.

Дивіться відео: у Туреччині зник журналіст

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.

Журналіст таємниче зник 2 жовтня. Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.