Тінь М142 наводить жах на окупантів

Показово те, що та мережа складів, в яку зараз ведеться звезення боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів та іншого матеріально-технічного добра, або розміщені на лівому березі Херсонщини, або на правому, втиснувшись у берег Дніпра.

Радимо Візит Пелосі на Тайвань показав, що в однієї дівчинки яйця більші, ніж у цілого Політбюро

Зрозуміло, це робиться з метою максимально убезпечити їх від ударів М142. Хоча, як тут убезпечиш, якщо до позицій ЗСУ 30 – 40 кілометрів?

Деякі взагалі мають віддалення від передових позицій до 30 кілометрів. На півночі та північному сході всього один великий склад боєкомлекту. Населені пункти зі зрозумілих причин не називаю, хай буде сюрприз. Але загалом ситуація показова.

Задача із зірочкою

Навіть по тих складах, які зараз розташовані на правому березі й поки що не видають хлопків, можна говорити про те, що їхня кількість недостатня для забезпечення такої групи військ. Після того, як почнуть лунати хлопки і на них, надія буде лише на ресурс на лівому березі.

Про головне Українська ППО вийшла на новий рівень: чому ракетний удар 2 серпня став великою поразкою росії

І як вони планують ефективно здійснювати забезпечення передових підрозділів на правому березі, використовуючи ресурс із лівого?

У мене складається враження, що командування російських окупаційних військ поставило собі за мету в 2022 році в Україні остаточно угробити всю російську десантуру. І братською могилою для них стане правий берег Херсонської області.

Актуальне – по окупантах вкотре прилетіло у Чорнобаївці: дивіться відео