Сказати останнє "прощавай" видатному українцю прийшли друзі, колеги і просто люди, яким він дав путівку в життя. Хтось стає на коліна перед майстром, його любили та поважали.

Маючи канадський паспорт, він жив і працював на два міста – Женеву та Київ. У Швейцарії майже 30 років очолював Міжнародний інститут менеджменту і був одним із засновників Міжнародного економічного форуму в Давосі.

Та найбільше Богдан Гаврилишин уболівав за Україну та її молодь. Аби допомагати талановитим юнакам і дівчатам пробитися у світ, створив бізнес-школу та благодійний фонд.

Читайте також: Пам'яті Богдана Гаврилишина: коли покоління змінюють покоління

Біля домовини видатного українця – почесна варта пластунів. Богдан Гаврилишин активно сприяв відновленню в Україні цього молодіжного руху, членом якого був іще до війни. Він вважав, що сучасній українській молоді бракує патріотичного виховання на засадах християнської моралі.

Успішний економіст консультував провідні світові корпорації, був радником першого Президента України та чотирьох Прем'єр-міністрів. Цього місяця Богданові Гаврилишину виповнилося 90 років, але через чотири дні його не стало.

Читайте також: Після кремації прах Богдана Гаврилишина повезуть у Швейцарію

До Дня народження за вагомий внесок у розвиток української держави його нагородили орденом Свободи. За всю історію нашої незалежності кавалерами відзнаки стали лише 47 осіб.

Редакція 24 Каналу висловлює щирі співчуття близьким, родичам та друзям Богдана Дмитровича.

Довідка: Богдан Дмитрович Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у селі Коропець Тернопільської області. Продовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві.

Був членом Римського клубу та Світової академії мистецтва та науки, а також почесним доктором у 7 університетах Канади та України, консультував держави та міжнародні компанії.

Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі.

Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів.

В Україні активно підтримував освіту молоді. Ініціював створення деяких молодіжних організацій, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації "Пласт".

Фонд Богдана Гаврилишина в Києві продовжує активно фінансувати освітні проекти для української молоді, як всередині України, так і за її межами.

Богдан Гаврилишин є автором книг – "Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств" (1980) та "Залишаюсь українцем" (2011).