Згідно цього документу, пріоритетами економіки півострова є залучення інвестицій, розвиток туризму, транспорту, соціальної та медичних сфер та ще багато іншого. На думку російської влади через зниження податків в Криму на півострів начебто почнуть масово заходити європейські інвестори.

У вільній економічній зоні для інвесторів передбачено звільнення від ряду податків терміном до 10 років, в залежності від категорії податків, знижено адміністративні бар'єри. В морських гаванях Криму можуть бути введені режими "вільного прапору" і зручного порту, що спростить митні процедури. Ми розраховуємо, що це простимулює ділову активність на півострові, забезпечить приток капіталовкладень у всі сфери, – запевняє прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Дивіться програму Крим.Реалії о 18:30 на Телеканалі новин "24"

Але експерти з цим не погоджуються. Кажуть, жодна компанія яка цінує свою репутацію, не прийде до окупованого Криму, бо не хоче потрапити під санкції ЄС та США, які не визнають анексію півострова.

Більшість кримчан взагалі не чули про вільну економічну зону, але радіють цьому. Також серед мешканців півострова побутує думка, що через вільну економічну зону у Криму можуть розвивати ігорний бізнес, що спричинить до сплеску криміналу.