Після фіаско на льоду "Бариса", донеччани капітулювали перед "Югрою" у Ханти-Мансійську. Ішла 17-та хвилина поєдинку, коли Ярослав Обшут вистрелив здалеку і після рикошету шайбу до воріт господарів добив Євген Дадонов.

Практично відразу ж партнерів підбадьорив ще й Ерсберг, який парирував буліт від Скороходова. Все-таки Скороходов реабілітувався перед уболівальниками "Югри" у другому періоді, коли й відновив рівновагу у більшості. А всередині третьої 20-хвилинки "Донбас" впіймався на контратаці, яку результативно завершив Головін.

Кинувшись рятувати гру шістьма польовими, донеччани ще й сфолили при атаці суперника на порожні ворота. Тож рефері, попри усі вмовляння Федотенка, зафіксував 3:1 за "Югрою". Зазнавши третьої поспіль поразки на виїзді, "Донбас" проведе три найближчі матчі вже на своєму майданчику.