"Таким чином, буде діяти постанова Кабінету міністрів України від 1996 року, якою передбачається, що в осінньо-зимовий період ми переходимо на годину назад,а влітку на годину вперед, але водночас запропоновано в проекті відповідної постанови кабінету міністрів України протягом місяця внести відповідний проект закону, який би регулював би цю проблему в Україні. Треба визнати свою помилку, визнати якомога раніше і прийняти відповідне рішення", - каже голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Треба визнати свою помилку, визнати якомога раніше і прийняти відповідне рішення

Литвин пропонує взимку перевести годинник на годину назад, а влітку вперед - вже не переводити. Відповідний законопроект спікер хоче розглянути у вівторок. У свою чергу, у більшісті кажуть - коли скасовували час, мали висновки лише Міністерства охорони здоров я.

"Допустимо, не зручно в західних теріторіях, тому що там сонце сходить пізніше, ніж на сході, то прийняти рішення у зворотний бік, ми приймаємо рішення, коли на сході країни о 4 годині вже ніч настає. Тобто, і там, і там, відповідні незручності. Тому правильно було б знайти тут компромісне рішення, коли існує час такий, в якому на поступку йде одна сторона, на іншу поступку - інша сторона", - вважає голова фракції Партїі Регіонів Олександр Єфремов.

Тому правильно було б знайти тут компромісне рішення, коли існує час такий, в якому на поступку йде одна сторона, на іншу поступку - інша сторона

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада скасувала щорічне переведення годинників на "зимовий" та "літній" час. Експерти заявили - такі зміни матимуть масштабні негативні наслідки для України. В тому числі й економічні. А очільник МНС Віктор Балога навіть погрожував парламентарям судом.