"Керівники місій ЄС в Києві вітає недавні переговори між владою і опозицією. Ми закликаємо уряд виконати свої обіцянки і заяви, зроблені у контексті переговорів з опозицією. Переговори повинні продовжуватися", - йдеться в заяві місії ЄС, опублікованій у Facebook.

Місія висловила стурбованість через погіршення ситуації в сфері захисту прав людини.
У заяві закликають опозицію "підтримувати мирний характер демонстрацій і чітко відгородитися від усіх тих, хто використовує насильство для досягнення своїх цілей".

Керівники місії ЄС також звернулися до всіх причетних сторін з порадою скасувати весь пакет прийнятих 16 січня законодавчих актів, що обмежують основні свободи громадян.

"ЄС продовжує уважно стежити за ситуацією в Україні. Євросоюз як і раніше залишається прихильним економічній інтеграції та політичній асоціації України", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, в обіцянки влади активісти Євромайдану не вірять. Кажуть, головна вимога – відставка Віктора Януковича, залишається в силі. Тож стоятимуть до відставки президента.

Віктор Янукович запропонував під час переговорів 25 січня лідеру фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку пост Прем'єр-міністра, лідеру фракції "УДАР" Віталію Кличку - посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань.

Також Янукович погоджується на перехід до парламентсько-президентської республіки та на амністію для учасників протестів.

Сторони обговорили можливі зміни до законів, ухвалених 16 січня. Сторони також сторони домовились про розв'язання протистояння між протестувальниками та міліцією на київських вулицях.

За словами міністра юстиції Олена Лукаш, переговори між Президентом України та лідерами опозиції будуть продовжуватися за домовленістю сторін.

Після того Янукович прийшов на засідання фракції Партії регіонів. Разом з народними депутатами та представниками Кабміну він обговорив ситуацію в країні. За словами регіоналки Ганни Герман, депутати парламентської більшості на зустрічі з Януковичем не обговорювали питання введення надзвичайного стану.

Опозиція не погодилась на умови Президента.