Слово за народом. Що стабільнішою і передбачуванішою стає велика українська політика, то активніше починає заявляти про себе громадськість. Креативний клас також піднімає голову. У столиці їм усім поки по дорозі, та чи розуміє влада що це вже не вона заграє з громадянськими ініціативами, а вони потихеньку намацують її слабкі місця. Про вагу народної думки - на шпальтах тижневика "Профіль" у матеріалі “Гражданские дрожжи в бочке политической стабильности”.

На крихтах з армійського столу генерали і чиновники наживають мільйони. Харчування у Збройних силах завжди було налагоджене за вкрай темними схемами. Щороку Міноборони мало б проводити відкриті торги для відбору годувальників солдатів. Проте досі постачальників вибирали невідомо як. Даних про тендери не було. Так само ніколи не публікувався й перелік годувальників із їхніми цінами. Хоча йдеться про багатомільйонні суми. Скільки коштує солдатська каша - про повелителів армійських пайків читайте в "Українському тижні" у статті “Картопля в мундирі”.

На малих обертах. Автокредити дешевшають, а популярність не росте... За останні півроку ринок автокредитування зазнав істотних змін, а умови видачі позик уже наближаються до докризових. Однак обсяги ринку ще дуже невисокі. Українці, якщо й купують авто, то воліють робити це за живі гроші. Торік у кредит брали кожен дев’ятий автомобіль, тоді як до кризи — принаймні кожен другий. Які авто купляють? Хто і під що кредитує? Наскільки здешевшають кредити до кінця року? Докладніше про умови, ставки та коментарі експертів читайте у діловому тижневику “Контракти” в матеріалі ”На малих обертах”.