"Порту" здобув 25-й в історії титул чемпіона Португалії

Тепер вони спокійно можуть готуватись до баталій у Лізі Європи. "Порту" та "Бенфіка" в очному протистоянні вирішили долю титулу чемпіона Португалії.

Вже на 9-й хвилині зустрічі глядачі на Estádio da Luz схопилися за голови. Голкіпер "Бенфіки" Роберту в простій ситуації вигадав гол у власні ворота. Відповіді "орлів" довго чекати не довелося.

Порушення правил у карному майданчику проти Франко Хари. Покарання із точки виконав Савіола - 1:1. Та не минуло й 10 хвилин, як арбітр призначив 11-метровий уже в інші ворота. До м'яча підійшов Халк і теж спокійнісінько реалізував свою нагоду. Далі на полі було багато боротьби, емоцій, дві червоні картки, однак результат до фінального свистка так і не змінився.

"Порту" завойовує титул на полі найпринциповіших суперників. "Бенфіка" складає повноваження чемпіона, гарантуючи собі друге місце, за підсумками першості, та путівку до Ліги чемпіонів. У п'яти турах, що залишилися в Лізі Сагріш, розіграють хіба що путівки до Ліги Європи та визначать невдах чемпіонату.