Витримавши стартовий натиск господарів, чинні володарі Кубка Гагаріна вистрілили дуплетом у середині першого періоду. Спочатку Алєксєєв вдало втік у контратаку. А вже через 12 секунд шайба від клюшки Казіонова зрикошетила у ворота - 0-2. Однак, якби "Салавату" бракувало характеру, то він би не став найкращою командою регулярного чемпіонату. Григоренко та Мєдвєдєв відновили статус-кво до середини другої 20-хвилинки.
Рівним рахунком уфинські вболівальники не потішилися й хвилини - Козіонов оформив дубль, закинувши шайбу в меншості. Ще по шайбі команди закинули в третьому періоді. 32-15 на користь "Салавата" за кидками і 3-4 на користь "білих барсів" за голами. Казанці ще трохи наблизились до другого поспіль Кубка Гагаріна.