До радості місцевих вболівальників, які через дорогі ціни на квитки, до слова, не заповнили стадіону, голкіпер “Барси” Хосе Мануель Пінто вже на першій хвилині допоміг відзначитися Чоі.

Репутацію чемпіонів Іспанії взявся рятувати Ібрагімовіч, однак влучний удар головою дон Гука знову вивів вперед корейців. Врешті пеп Гвардіола вирішив вбити двох зайців одразу - і вболівальникам догодити і гру врятувати - на полі з’явився Ліонель Мессі. Аби оформити дубль найкращому футболістові планети знадобилося всього 3 хвилини - завдяки бомбардирським якостям аргентинця, “Барселона” пішла на перерву уже за рахунку 3:2 на власну користь.

Лео, до слова, виконавши свою роботу, знову повернувся відпочивати, а справу довершили його партнери. Мота довів перевагу каталонців до двох м’ячів, крапку ж у грі поставив гравець другого складу “Барселони” - Джонатан Соріано - 5:2.