Не допомогли "чарівникам" і 30 очок від Дуайта Ховарда - найрезультативнішого гравця матчу. "Селтікс" відповіли чудовою грою Рондо та Пірса, які на двох набрали 53 пункти.

Останнього не зупинила навіть груба гра проти нього безпорадних суперників. "Кельти" двічі, до і після великої перерви, створювали собі гандикап у 11 очок. Однак баскетболісти "Орландо" обидва рази знайшли в собі сили наздогнати суперників.

Невдахою матчу можна сміливо назвати Вінса Картера. Атакувальний захисник господарів спочатку ледь не травмувався на рівному місці. А у відповідальний момент, за трипунктової переваги "Бостона" на останній хвилині зустрічі, схибив обидва рази із лінії штрафних кидків.

Фатальної ж для "Орландо" помилки припустився Джей-Джей Редік. Замість того, щоби підібравши м'яча, миттєво взяти тайм-аут, баскетболіст зробив це лише після кілька секундного ведення.

Відтак "Меджик" не лише втратили кілька дорогоцінних секунд, але й після тайм-ауту вводили м'яч на своїй половині поля. Як наслідок - абсолютно непідготована атака не принесла рятівного триочкового. 92 - 95 і 0-2 у серії. В Орландо команди можуть уже й не повернутись.