Друге місце дісталось представнику так званої “третьої сили ” британської політики - ліберал-демократу Ніку Клеггу. Натоміть прем’єр-міністр і глава правлячої партії лейбористів Гордон Браун зазнав фіаско.

Головною темою теледебатів стали економічні і соціальні проблеми. Лідер консерваторів "підкупив" потенційних виборців обіцянками змін на краще.

Девід Камерон (лідер консервативної партії): "Моя команда готова повести країну в новому напрямку, принести зміни, які потребує країна. Якщо ви проголосуєте за консерваторів, то отримаєте новий уряд, повний свіжих ідей."

Натомість глава уряду заявив, що опоненти не готові очолити країну і найімовірніше, поставлять під загрозу процес відновлення економіки.

Гордон Браун (прем’єр-міністр Великої Британії): "Я знаю як керувати економікою в добрі, а також у скрутні часи. Коли обвалилася банківська система, завдяки моїм діям рецесія не перетворилася у депресію. І зараз країна на шляху економічного відновлення."

Підсумки дебатів аналітики пов’язують і з низкою суб’єктивних факторів, приміром, харизмою партійних лідерів. Таки чи інакше, боротьба на виборах 6 травня буде запеклою. Згідно з соцопитуванням, поки з невеликим відривом лідирує консервативна партія, яка на 5-6% випереджає суперників. В лейбористів і ліберал-демократі приблизно однакова підтримка.