Кривдниками "Сантісімо" став клуб "Аваі", що лише минулого року повернувся у елітний бразильський дивізіон. Нахабні гості відкрили рахунок уже на 17 хвилині - Руднеі скористався хаосом у діях захисту господарів. Після перерви подвоїти перевагу Аваі зумів Вандінью. Оборонці "Санстоса" знову показала себе із не найкращого боку, нападник з легкістю утік відразу від двох суперників і елегантно перекинув голкіпера.

Едуардо спробував врятувати честь фаворитів відквитавши один м’яч, та незабаром футболісти Аваі знову скористалися халатною грою риб в обороні. Захисники господарів переконані в офсайді вирішили не продовжувати боротися за м’яч і як наслідок отримали знущальний гол у власні ворота.

Врешті і такий результат господарі можуть вважати успіхом - лише неймовірна реакція Феліпе врятувала "Сантос" від четвертого м’яча. Тож 1-3, матч-відповідь 18 серпня.