На шостій хвилині зустрічі повз Сімчука шайбу проштовхнув Абакунчик. Не засмутившись, ще до кінця першого періоду кияни не лише відігрались, але й перехилили шальки терезів на свою користь. Спершу на вістрі атаки вчасно опинився Черненко. Згодом, після кидка Шайхрайчука на добиванні вдало зіграв Малов. Після перерви "Соколята" закинули ще й втретє. Пдвійну більшість залюбки використав Малов. Далі ж упевнена гра зникла в невідомому напрямку.

“Все відбулося в другому періоді, коли ми мали велику більшість. Потрібно було забивати та робити великий відрив в рахунку. Розпочались незрозумілі якісь зміни в ланках. Якщо чесно, я не зовсім зрозумів, чим ми взагалі займалися”, - каже гравець київського "Сокола" Вадим Шахрайчук.

У третій 20-вилинці Воронін скоротив відставання білорусів до мінімального, а Толстік перевів гру в овертайм. Врешті-решт сильнішого виявили лише у серії булітів. Щасливий квиток лотереї дістався голкіперу "Вітебська" Лукьянову. 4:3 на користь гостей. "Сокіл" досі шостий у турнірній таблиці "Екстраліги".