Однією з особливостей фестивалю стала картина, над якою працювали усі відвідувачі фестивалю, в тому числі і діти. На ній – обидва береги Дніпра.

Поряд малюють на графічних планшетах. Киянка Яна Печериця у такій техніці працює вперше, до цього вона займалася тільки живописом.

Це до такої міри щось універсальне, швидке. Ти можеш втілити всі свої бажання не на полотно, а в електронному варіанті. Також доступна всіляка палітра, і ти не відволікаєшся, що можеш забруднитися,
– розповіла учасниця.

Присутні на фестивалі і тату-майстри. Один із них – Денис Сімко. Каже, на одну роботу йде купа часу. Ось, наприклад, носорога він малював 15 годин у декілька сеансів.

На два дні під одним дахом зібралися більше 300 художників. Усі вони працюють у різних напрямках. Є тут і живописці, мультиплікатори, представники стріт- і навіть фуд-арту.

Наша мрія – здружити художників, щоб на цьому майданчику створювалися незвичайні, спільні креативні проекти. Коли буде, наприклад, стріт-арт, майстер тату, діджитал-арт і вони об’єднаються, щоб народжувалося щось нове,
– розповіла організатор фестивалю "Палітра" Олександра Айшпур.

Гості фестивалю можуть спробувати себе у будь-якому напрямку, для них проводять майстер-класи. Подібного простору для митців в Україні немає, кажуть організатори. Наступного планують залучити ще й художників з Європи.

Читайте також: Що варто глянути на цьогорічному кінофестивалі "Молодість"