Українець звітний матч регулярного чемпіонату NBA пропускав через травму пальця. Коли бути відвертим, відсутності Кирила, "джазмени" не відчули. На каліфорнійському паркеті господарювали Гордон Хейворд та Пол Мілсап.

Обоє закинули по 22 очки. А ще двоє гравців у складі "Юти" відзначились дабл-даблами. На своєму щиті як слід відпрацювали Фейворс та Джеферсон. Зусилля цього квартету допомогли гостям розпочинати останню чверть гри проти чинних чемпіонів за рівного рахунку.

І навіть п'ятьма очками переважати озерних, коли до сирени залишались півтори хвилини. Гандикап, втім миттю розвіяв Кобі Браянт. Саме лідер "Лейкерс" йшов на кільце "Джаз" в останній момент коли, залишалось відіграти єдиний пункт.

Та м'яч по-зрадницьки вислизнув з обіймів одного з найкращих баскетболістів сучасності. За таких обставин 86 -85– перша з 2006 року виїзна перемога "Юти" над "Лейкерс".