Шандор Кочіш у 1954 році

Перший - Шандор Кочіш. Нападник був одним із лідерів легендарної, непереможної впродовж чотирьох років збірної Угорщини. На чемпіонаті 1954 року Кочіш забив 3 голи збірній Південної Кореї і 4 - команді Західної Німеччини.

Жюст Фонтен у 1958 році

Минуло чотири роки і головною зіркою Мундіалю став уже інший форвард. Жюст Фонтен встановив рекорд, який називають вічним – 13 голів упродовж одного чемпіонату. Він також став автором хет-трику та покеру на одному турнірі. Тричі француз засмутив парагвайців, ще однією жертвою, як і у випадку Кочіша, стала збірна ФРН.

Герд Мюллер у 1970 році

А от у 1970 році настала черга уже німецького нападника тішити фанів хет-триками. Герд Мюллер, спочатку принизив болгарську, а згодом і перуанську оборону.

Габріель Батістута у 1994 та 2010 роках

Останнім в клубі багаторазових авторів хет-триків став аргентинець. Однак не Дієго Марадона, а його молодший партнер - Габріель Батістута. Більше того - "Баті-гол" єдиний, хто зумів оформити хет-трик на різних чемпіонатах. Перший - у 1994 році, коли Габріель ледь не самотужки розтрощив греків. Другий – 4 роки тому, в оспіваному двобої проти Ямайки.

Однак досягнення Батістути вже цьогоріч може втратити свою унікальність. До Бразилії їдуть два гравці, в активі яких уже є хет-трики на Мундіалях. Ідеться про німця Мірослава Клозе, про бомбардирську вправність якого добре пам'ятають у Саудівській Аравії. А також Гонсало Ігуаїна з Аргентини - автора наразі останнього, 48 хет-трика в історії чемпіонатів світу.