В чвертьфіналі чотириразові переможці турніру не мали особливих проблем із Ямайкою. На 49-й хвилині зустрічі відкрив рахунок Джонс - завдяки рикошету.

Незабаром акторські здібності Джремейна допомогли зробили так, що Ямайка грала в десятьох - півзахисник Блекберна своїм падінням відправив на достроковий відпочинок Тейлора. А на 80-й Демпсі вбив будь-яку інтригу у протистоянні, легко розправившись із голкіпером 2:0.

У півфіналі американці зустрінуться із Панамою. Хлопці із каналу влаштували справжній трилер на пару із сальвадорцями. Вже на 23 хвилині Селайя отримує шанс відзначитись із пенальті, але Пенедо рятує Панаму. На 78-й ще одна дуель Пенедо і Селайя - цього разу форвард нагоди не марнує. За хвилину до завершення основного часу Панамці роблять диво - не без допомоги сальвадорського голкіпера, який на думку арбітра зловив м’яча за лінією воріт - 1:1 і екстратайми.

На 90-й суддя ще встиг показати по червоній картці 10x10. Як і панамці, так і сальвадорці понастворювали безліч моментів, однак м’яч ніяк не хотів залітати у ворота, а відтак довелось пробивати серію пенальті. 11-метрові - виявились справжньою Ахіллесовою п’ятою Сальвадора - Пенедо парирувавши удар в основний час, повторює свій подвиг і у серії - Панама жодного разу не схибила. 1:1 5:3 по пенальті - півфінальні пари США - Панама та Гондурас-Мексика.