У "Кварталі" додали, що саме політики, їх дії і наслідки їх дій, які відчувають мільйони українців, дають їм привід для сатири.

Коротко: "Горіла хата": скандал із "Кварталом 95" і Гонтаревою – що треба знати

Ми вдячні хору імені Верьовки та нам шкода, що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці. Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його,
– зазначили у "Кварталі".

Кварталівці також звернулися до міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського. Напередодні він попросив вибачення у Валерії Гонтаревої та заявив, що йому "соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки".

Ми запрошуємо вас на наступну зйомку "Вечірнього Кварталу", щоб одразу після концерту ви сказали, за що вам соромно, а за що ні,
– додали у студії.

"95 квартал" вирішив також відповісти міністру економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофію Милованову. Він стверджував, що такі жарти негативно впливають на інвестиційний клімат в Україні, бо більшість зовнішніх інвесторів сприймають Гонтареву як відому реформаторку.

Що кажуть у хорі: Неприємна ситуація, – керівник хору імені Верьовки прокоментував участь у номері "Кварталу"

"Жартівники" побажали Милованову успіху та економічного стрибка і побільше інвесторів. Однак "якщо щось піде не так", то "95 квартал" дозволив звинувачувати у цьому їх.

Погодьтеся, з точку зору економіки дуже обґрунтованими будуть звучати такі тези, як: "Через жарт коміків "Вечірнього Кварталу" гривня впала у п’ять разів", "Зовнішній борг України зростає в тій самій пропорції, в якій зростає обличчя Євгена Кошового",
– йдеться у заяві.

Студія вважає, що їхній гумор – головна зброя. "І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою", – підсумували кварталівці.

95 квартал хор скандал реакція
Допис студії "95 кварталу" у фейсбуці/ Скріншот

Що відомо про скандальний виступ "95 кварталу"?

"95-й квартал", одним із засновником якого є Володимир Зеленський, пожартував над нещодавньою пожежою у будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої. Актор Євген Кошовий разом із хором імені Григорія Верьовки виконав пісню "Горіла хата". Жарт "кварталу" розкритикувало суспільство і представники влади.

Важливо: Чи засуджуєте ви номер "Кварталу 95" про Гонтареву?

Сама Гонтарева вважає, що таке неможливо уявити у цивілізованому суспільстві. Позов у суд подаватиме не буде, бо це "не матиме результату".

Квартал виконав пісню про підпал будинку Гонтаревої: дивіться відео