Половина Антонівського мосту пішла під воду. Інша частина – у дірках, немов швейцарський сир, пише 24 канал.

До теми Історичні дні: Притула показав фото бійців тероборони біля Антонівського мосту

Що ще видно на відео

Те, що половина Антонівського мосту зруйнована, видно неозброєним оком. Якщо придивитися, то можна побачити, що понтонна переправа, якою російські загарбники втікали з правого берега, теж затоплена.

Окупанти самі підірвали за собою міст – все для того, щоб завадити ЗСУ рухатись далі та звільняти нові території.

Читайте також У Херсоні запроваджують комендантську годину: місто закриють на в'їзд та виїзд

Відступаючи з Херсона, росіяни зруйнували 7 мостів

  • У той день, коли росіяни втікали з Херсона, вони зруйнували щонайменше 7 мостів, 4 з них – через річку Дніпро. Зокрема про це свідчать знімки Maxar Technologies.
  • Окупанти знищили автомобільний і залізничний мости, які розташовані на дамбі в Новій Каховці. На супутникових знімках видно, як вода витікає з трьох шлюзів на критичній дамбі, що перетинає Дніпро.
  • Російські "воєнкори" публікували відео, на якому видно, що уся центральна частина мосту була зруйнована. Ймовірно, їх підірвали під час переходу російського угруповання військ з правого берега на лівий.
  • Також було пошкоджено кілька інших переїздів, у тому числі залізничний міст і міст у Дар'ївці.
  • Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань зазначив, що окупанти підривали все, що можна, намагаючись призупинити натиск українських воїнів.

Зауважимо, що українські захисники звільнили Херсон з-під окупації 11 листопада. Люди масово вийшли зустрічати воїнів, обіймали їх, фотографувалися та дякували.

Наразі у Херсоні триває зачистка, адже на правому березі Дніпра ще залишилася частина окупантів. Вони розпорошилися по області, переодяглися у цивільне та намагаються сховатися.

Ввечері 12 листопада Володимир Зеленський розповів, що у Херсонській області наші захисники вже контролюють понад 60 населених пунктів.

До теми – ЗСУ не зупиниться на звільненні Херсона: дивіться відео