Якщо росіяни боялися дронів та викладали у мережу відео з БпЛА, то тепер боятимуться правоохоронців. Адже прокуратура Москви попередила місцевих мешканців, передає 24 Канал з посиланням на росЗМІ.
Читайте також Влучання в будинки, евакуація, план "Тайфун" і шалена паніка: все про атаку дронів у Москві
Нагадали про відповідальність за скарги
У московській прокуратурі вважають "фейками про обставини атаки дронів на Москву" дописи, які виявили у соцмережах. Тож правоохоронці попереджають про адміністративну та кримінальну відповідальність. Вона передбачена за поширення неперевіреної інформації.
Пропагандистські ЗМІ зауважили, Соловйов і низка чиновник і експертів зверталися до влади. Вони закликали притягати до кримінальної відповідальності за публікацію неправдивої інформації про атаку дронами.
Досить несподівано, якщо враховувати, що Соловйов теж від рук відбився. Поки міноборони Росії повідомляло про атаку 8 дронами, 5 з яких збили і ще 3 приглушили з допомогою РЕБ, пропагандист називав іншу цифру. За його словами, Москву атакували буцімто 32 дрони-камікадзе.
Зауважимо, що Путін всіляко намагається применшити масштаби атаки. На цьому зробили акцент в Інституті з вивчення війни.
Куди ж летіли ці дрони
- Повернімося до Соловйова. За його словами, наша держава буцімто запустила 32 БпЛА. Деякі з дронів летіли на престижний район Рубльовка.
- Інше російське незалежне видання стверджувало, що дронами атакували райони неподалік резиденції президента. Мовиться про Ново-Огарьово й інші елітні райони Московської області.
- Справжніх масштабів атаки дронами у Кремлі не розкривають з простої причини. В Інституті вважають, що це роблять, щоб "уникнути викриття обмежених можливостей, які він має для відплати Україні".
- Водночас Путін і так уже спалився. Він заявив, що московські системи ППО "працюють нормально". Але зізнався, що потрібно "працювати" над їхнім удосконаленням. Оглядачі кажуть, що так він хоче випередити критику, яка посиплеться з боку ультранаціоналістів.