Відповідні зміни анонсував віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Це трапилось 13 січня.

До теми Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу

У Дії більше не потрібно крутити головою: тепер треба кліпнути

Запускаємо оновлений "Дія.Підпис" – тепер не потрібно крутити головою, а просто один раз кліпнути. І все – ви підтвердили особу й підписали документ,
– розповів Федоров.

Очільник міністерства розповів, що "Дія. Підпис" українці використовували, коли генерували COVID-сертифікат у Дії. Проте з його допомогою також можна підписати будь-які PDF-документи: контракт, заяву на відпустку, договір оренди. Михайло Федоров пояснив, що не потрібно ходити до держорганів, щоб підписати цей документ. Щоб користуватись послугами потрібна ID-карта або біометрія в Дії.

До речі, Федоров пояснив, що це найзахищеніший цифровий підпис у смартфоні.

Михайло Федоров розповів, як діятиме новий "Дія.Підпис": дивіться відео

Коротко про останні нововведення Дії

Покупці фейкових додатків "Дія" оббрехали самих себе – дивіться відео

Повний текст публікації Михайла Федорова

Технології розвиваються дуже швидко, і ми, звісно, не відстаємо. Запускаємо оновлений "Дія.Підпис" – тепер не потрібно крутити головою, а просто один раз кліпнути. І все – ви підтвердили особу й підписали документ.
Ви використовували "Дія.Підпис", коли генерували COVID-сертифікат у Дії. Він потрібен і для бізнесу, і для побутових питань. Ним можна підписати будь-які PDF-документи: контракт, заяву на відпустку, договір оренди та ін. І вам не потрібно ходити до держорганів для цього. Щоб ним користуватися, треба ID-карта або біометрія в Дії.
"Дія.Підпис" – найзахищеніший цифровий підпис у смартфоні. Команда Міністерство цифрової трансформації України працює над тим, щоб впровадити десятки нових послуг, але разом із цим — вдосконалюємо і наявні.