Деталі переписки Брагара з пані Сергіївною

Під час засідання Ради 17 грудня Брагар переписувався з абонентами Pravo Na Vse та Eugeniusz Fedorczuk. Про це повідомляє "Цензор.НЕТ". Також видання оприлюднило відповідні фото та відео.

Зверніть увагу Повії, інтимні листування та рукоблудство: найгучніші скандали Верховної Ради 9-го скликання

Головне – Сергіївні не показувати. Потім загуглить і побачить. І буде мозок ****. Вона в тих радівських переписках фігурує. І аргумент, що я зустрічаюся з учителькою, безкоштовно публікувати ніхто не буде,
– зауважив під час переписки Брагар.

Увага! Ненормативна лексика! 18+

Брагар, переписка в Раді 17 грудня 2020, Сергіївна, Слуга народу Брагар, переписка в Раді 17 грудня 2020, Сергіївна, Слуга народу Брагар, переписка в Раді 17 грудня 2020, Сергіївна, Слуга народу Брагар, переписка в Раді 17 грудня 2020, Сергіївна, Слуга народу Брагар, переписка в Раді 17 грудня 2020, Сергіївна, Слуга народу
Щоб Сергіївна не побачила: переписка Брагара у Раді / Фото "Цензор.НЕТ"

Як Брагар переписувався в Раді та переживав, щоб Сергіївна не побачила: дивіться відео

Радимо ознайомитися Скандальний нардеп Євгеній Брагар: що про нього відомо

Попередні скандали за участю Євгенія Брагара

  • У лютому під час ефіру на одному з телеканалів у студію зателефонувала жінка. Вона запитала політиків, як прожити на пенсію у 2 тисячі гривень, якщо за комунальні послуги треба платити ще більше. На це Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку "елітної породи" та заплатити за комуналку. Насправді ж собака виявився зовсім не елітним. Крім того, Брагар обіцяв приїхати до бабусі, але не з’явився.
  • Опісля Брагар знову потрапив у скандал – він запропонував скасувати історію у 5 класі школи. На його переконання, курс – занадто легкий, а діти й без нього є перевантаженими. Відповідне звернення він направив до Міносвіти.
  • Також "слуга народу" заявив, що патріотичне кіно не варто фінансувати, оскільки кіноіндустрія – це бізнес. За його словами, є фільми, які "нормально фінансувались і повернули витрати". Серед них – стрічки "95 кварталу".
  • Усім цим скандалам передував ще один – у січні. Тоді народний обранець написав заяву до поліції на волонтерку Анастасію Конфедерат. Остання стала учасницею неприємної ситуації. Вона разом із подругою поверталася після похорону загиблого на Донбасі воїна, і в автобусі попросила вимкнути російський фільм, який транслювали у салон. У підсумку в транспорті почалася суперечка, водій відмовився вимикати фільм, а пасажири його підтримали. Після цього волонтерки вийшли з автобуса просто посеред траси.