На що зважати, коли обираєш генератор
Перш за все, перед покупкою генератора, варто визначитись що та які саме пристрої потрібно буде забезпечити електроенергією. Це допоможе зрозуміти, якої потужності генератор варто обрати.
Читайте також Резервне копіювання та відновлення: як вберегтися від втрати даних
Як правило, бізнес та промисловість використовує досить енергоємне обладнання. Тож варто у постачальника попросити сертифікат якості та технічні паспорти, які підтвердять заявлені ним раніше характеристики.
- Для малого бізнесу
Для малого бізнесу (невеличкі кав’ярні чи роздрібна торгівля) достатньо генератора малої потужності, починаючи від 2,5 кіловат-годин і більше, – це також залежить від специфіки обладнання, що використовується.
- Для супермаркетів та ТРЦ
Для великих торгових супермаркетів потрібно обирати генератори вже автономних електростанцій (як правило дизельних) великої потужності.
Де купувати й від чого залежить ціна
Експерти радять закуповувати генератори безпосередньо в дистриб’ютора та виробника, які мають відділи сервісного обслуговування на випадок виходу з ладу генератора.
Що стосується ціни генератора, то вона залежить безпосередньо від:
- потужності,
- технічних характеристик.
Варто також додати, що попит на генератори на ринку сьогодні шалений, що негативно впливає на ціноутворення та цей товар.
Кредит під 0% на генератор
Наприкінці листопада "Ощадбанк" повідомив, що запускає програму кредитування, мета якого – купівля та встановлення обладнання, що забезпечує безперебійну роботу енергосистеми бізнесу.
Залежно від обсягів проєкту банк надаватиме кредит на суму від 100 тисяч до 60 мільйонів гривень. Строк кредиту – від 6 до 60 місяців.
Детальніше про це Кредит під 0% на купівлю генератора: Ощадбанк запускає кредитну програму для бізнесу