Всі питання - до Київської міської адміністрації.

“Для мене сьогодні це була несподіванка і я намагаюся в неділю на роботу не ходити, тим більше вночі. Я звернувся до Кабінету Міністрів і до міської державної адміністрації, і попросив Кабінет Міністрів, щоб вони, можливо, в цьому плані посприяли, що це власність і робота міської Київської адміністрації”, - сказав спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

У КМДА на журналістський запит - чи їхній це паркан - відповісти не змогли. Із заступником голови Київської міської адміністрації Олександром Мазурчаком вдалося поспілкуватися народним обранцям.

У мерії їм пояснили - паркан не ставили, гроші на нього не виділяли і навіть, якби хотіли це зробити - без дозволу депутатів не змогли б.

“Якшо зараз немає на балансі Київської міської адміністрації, у нас немає підстав їй не вірити. Я справді думаю, що це безхозний об’єкт і ми розуміємо чому - бо владі, будь-якій владі було б соромно зараз визнавати, що вона відгороджується від людей. Я думаю, що тут політична відповідальність лежить на одній структурі - на Верховній Раді України”, - сказав народний депутат України, “БЮТ-Батьківщина” Андрій Шевченко.

Тим часом депутати з опозиції підрахували - на огорожу Верховної Ради витрачено мінімум 250 тисяч гривень. Хто благодійник - невідомо. А тому вже у вівторок будуть збирати підписи народних обранців за знесення огорожі.

Двометровий паркан з’явився після масових акцій невдоволених чорнобильців та афганців, які збирали тисячі людей на пікети під стінами Верховної Ради. Втім розлючений натовп огорожа не стримала - її кілька разів ламали.