Тимошенко — в стаціонар
Європейський суд присудив лікувати Юлію Тимошенко у стаціонарі. Україна, як учасниця Європейської конвенції з прав людини, зобов’язана прислухатися до ухвали.

Українська влада з присудом не згідна, каже, не суду вирішувати де і кого лікувати.

Вікно в Європу
Україна отримає омріяну асоціацію з Євросоюзом до кінця місяця. У Міністерстві закордонних справ сподіваються парафувати базову угоду з ЄС 30 березня.

У Європейському Союзі дорікли Україні тим, що просили не розкривати дату підписання Угоди, але підтвердили, що технічні роботи добігають кінця.

Скотилися до «негативного»
Авторитетне міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s змінило прогноз довгострокових суверенних рейтингів України зі "стабільного" на "негативний".

Причина — призупинена співпраця з МВФ та неясність у газових переговорах з Росією.

Митні правила — по-європейськи
Верховна Рада України затвердила новий Митний кодекс.

Депутати схвалили документ з президентськими правками. Кажуть, підігнали митні правила під європейські.

Замах на прокурора
У Харкові підірвали колишнього прокурора області.

Вибух пролунав ввечері, коли Василь Синчук саме проводив з дому гостей, двох місцевих підприємців. Усім трьом надали медичну допомогу в лікарні.

Вчених — на допит
Вчену раду Інституту соціології Академії наук у повному складі викликали на допити в СБУ.

Президент України Віктор Янукович назвав такий підхід Служби безпеки непрофесійним, а у Верховній Раді ініціювали звернення до СБУ, щоб припинити допити вчених. Слідчі дії втім ніхто не скасував.

Вогонь під землею
У Києві горіло метро. Через коротке замикання на станції "Осокорки" зайнялося пластикове покриття, яким обшита стеля платформи.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав, вогонь загасили через півтори години, станцію відкрили для пасажирів наступного ранку.

«Серпень. Восьмого»
В Україні дозволили прокат скандальної російської стрічки про війну в Грузії "Серпень. Восьмого". Дивитися фільм заборонили лише дітям до 18 років.