Про це сайту "24" в коментарі розповів директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Читайте також: Директор ФБР Комі перед звільненням хотів розширити розслідування щодо Трампа та Росії, – ЗМІ

За словами експерта, Трамп – електоральний політик, і в цій ситуації апелюватиме до звичайного американського виборця. Громадяни США, побачивши, що президент негативно налаштований до Росії, скажуть, що всі звинувачення у зв’язках з Кремлем безпідставні.

Трамп дуже контраверсійний політик і завжди йде проти течії. Тому виключати будь-який сценарій не можна. Був свого часу відомий вотергейтський скандал, який закінчився відставкою президента Ніксона. Президент США не є недоторканною фігурою. В США роль лідера і політика набагато нижча, ніж прокуратури, суду як інституцій. Тому може відбутися все, що завгодно,
– наголосив Микола Давидюк.

Нагадаємо, колишній радник з нацбезпеки Дональда Трампа Майкл Флінн пішов з посади, коли стало відомо про його контакти з російським послом. Згідно з документами, які оприлюднив конгресмен-демократ Елайджа Каммінгс, до президентських виборів у США Майкл Флінн отримав від російських компаній 67 тисяч доларів.

Міністерство оборони США розпочало офіційне розслідування щодо отримання Майклом Флінном великих грошових винагород від іноземних урядів і компаній, в тому числі з боку Росії.