Про це повідомляє Reuters повідомило з посиланням на джерело у Конгресі.

Зазначається, представники Трампа та офіційна Москва контактували з метою втрутитися у вибори президента США 2016 року.

Читайте також: Глава ФБР прокоментував своє звільнення з посади

"Комі повідомив законодавцям протягом останніх кількох днів про направлення прохання до Міністерства юстиції щодо виділення додаткових ресурсів – в основному, щодо збільшення штату для розслідування російського втручання. Комі поінформував законодавців про це прохання після засідання комітету Сенату з питань розвідки, що проводить своє власне розслідування та попросив ФБР прискорити дослідження цього питання", – розповів співрозмовник ресурсу.

Видання також наголошує, що звільнення Комі з посади директора ФБР спровокувало багато критики з боку американських політиків: як демократів, так і деяких республіканців.

Адміністрація Трампа своєю чергою звинуватила Комі у "жорстокості" на роботі та заперечила, що його звільнення пов'язане з розслідуванням ФБР щодо Росії.

Крім того, чинний американський президент під час зустрічі з очільником МЗС Росії Сергієм Лавровим накинувся на критиків, назвавши демократів "липовими лицемірами".

Зауважимо, що демократи посилили звинувачення щодо звільнення Комі, зажадавши незалежного розслідування ймовірного втручання Росії у вибори.

Нагадаємо, у вівторок, 9 травня, президент США Дональд Трамп раптово звільнив директора ФБР Джеймса Комі, який відзначався неабиякою критикою Росії.

11 травня тимчасовим виконувачем обов'язків голови Бюро став Ендрю МакКейб