За словами Трампа, його адвокат знайшов "багато хорошої інформації". Про це повідомляє "Голос Америки".

До теми: Чи тиснув особистий адвокат Трампа на Україну: нові факти зі слухань у Конгресі США

Американський президент заявив, що Джуліані підготує звіт для генерального прокурора США, Конгресу і Міністерства юстиції. Він також додав, що його адвокат є одним з найкращих борців зі злочинністю за останні 50 років.

Що відомо про поїздку Джуліані в Україну

Особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані приїжджав до Києва із знімальною групою одного з американських каналів. Він зустрічався з колишнім генеральним прокурором України Віктором Шокіним та прокурором Костянтином Куликом у справі про імпічмент Трампа.

Один з американських телеканалів знімає документальний фільм, в якому відстоює позицію американського президента у справі про імпічмент.

Адвокат Трампа Джуліані вже встиг провести зустріч у Будапешті (Угорщина) з:

  • ексгенпрокурором України Юрієм Луценком;
  • колишнім українським дипломатом Андрієм Теліженком;
  • колишнім нардепом Андрієм Артеменком;
  • колишнім головою Центральної виборчої комісії (ЦВК) Михайлом Охендовським.

Палата представників Конгресу США опублікувала 300 сторінок доповіді щодо імпічменту президента Дональда Трампа.

Одним з ключових моментів доповіді є твердження, буцімто Трамп вимагав втручання українського уряду в американські вибори, аби бути переобраним на посаді президента.

Важливо: Скандальна доповідь про імпічмент Трампа: 10 фактів, що стосуються України

Що відомо про процедуру імпічменту Трампа: коротко

  • Під час телефонної розмови 25 липня 2019 року Трампа і Зеленського американський президент нібито пообіцяв, що стосунки між країнами покращаться, якщо Україна поновить розслідування у справі газової компанії Burisma, що належить ексміністру екології Миколі Злочевському.
  • До цієї компанії також є причетним син головного конкурента Трампа на президентських виборах Джо Байдена – Гантер. Більше про те, що це за скандальна компанія, читайте тут.
  • 25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму розмови. Повний текст українською мовою (переклад 24 каналу) – читайте тут. Її текст засвідчує: Трамп таки говорив Зеленському: "було б добре", якби той вивчив справу Байдена.
  • Через цей скандал у Палаті представників Конгресу оголосили початок формальної процедури імпічменту президента США.